• Latviešu mīklas "Koris" uzvarētājs ir Ruta Burkevica. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 12.07.2023 22:01
  • Šifrētās mīklas "Mode" uzvarētājs ir Dzintra Zuka. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 10.07.2023 22:01
  • Horvātu mīklas "Ķelne" uzvarētājs ir Zane Ontensone. Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 08.07.2023 22:01
  • Vācu mīklas "Lando" uzvarētājs ir Zigrīda Vidējā. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 06.07.2023 22:01
  • Šifrētās mīklas "Ķirši" uzvarētājs ir Baiba Lukaševiča. Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 04.07.2023 22:01
kopā seko 124
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
401 Daiga Celmiņa18850765381978442
402 Sandra Pāvila7752911745619278294
403 Kārlis Ozoliņš7731307122078045
404 Brigita Vēvere7698700076987
405 indulis krumins7687500076875
406 Inese Inese7633300076333
407 jānis raudovičš7621500076215
408 Marite Rukmane751492791622275612
409 Rita Borisova64608199083663875002
410 Eldars Melngailis971739130074884
411 Andis Paegleskalns191850370852151174784
412 Valdis Kamoliņš7458300074583
413 Inita Lībiņa (Dzene)7425800074258
414 Liga Jansone6920257163612073850
415 Lilija Valaine7046400278673250
416 Anita Dreimane ( ex Dukure)647807826016073207
417 Alise Smilga73146004673192
418 Laila Strazdina7298700072987
419 Ēriks Bušs3771066243226672280
420 Linda Alondere502030212642471491
421 Arnis Steinbergs6829710260192571248
422 Maral503402056006370963
423 Voldemārs Riekstiņš691529815814970763
424 Liene Mauriņa6885300068853
425 Kārlis Ozoliņš6883500068835
426 Ināra sekirnikova35824032280468108
427 Kaspars Lubāns53079107554169068003
428 Anna Ludzeniece1615761051169467940
429 ivka5676510688038267835
430 Maija Rautmane0066524066524
431 Ilze Kruskopa-Āboltiņa16512152542834066010
432 Inara Sekirnkova4998060616065614
433 Silva Dobele6547400065474
434 Liega Spridzāne49163426711447064877
435 Ervīns Ainārs Balodis64287015764345
436 Vallija Rita Leimane63573010017663849
437 DZINTRA SIRANTS0031621063242
438 Marita Ādamsone63132006463196
439 Ligita Abramenko6310900063109
440 Ingrida Salomonsen1244078720017215963087
441 Inese Mengote570410856988062800
442 Zane Trūpa616155502261638
443 Daina Kaņepe003034429960987
444 Irēna Blumfelde6038600060386
445 inese ozola1865118493944517460119
446 Gundega Grišāne568125593951560103
447 Ligita Jansone36430559021259557
448 Elita Liepiņa5919900059199
449 Sarmīte Znutiņa00293135558681
450 Antra Leimane5824900058249
451 Diāna Karkovska211901443666411158109
452 Inga Ceļdoma5782600057826
453 Anda Anda57376360057412
454 Elita Brazinska5692200056922
455 Svetlana Maija Čeiča558500958056808
456 Ilona Kliesmane5643300056433
457 vizma65489436972037156286
458 Daina Kondrate5350000271556215
459 Nikolajs Sekirnikovs5577700055777
460 Anita Apine6881048665555551
461 Dāvis Drozdovs5537700055377
462 Guntis Balodis03626932053900
463 zinta koha5298200052982
464 Imants Matvejāns496270296235252941
465 Gita Nomale5288400052884
466 Ilga Bēme20311349253120452501
467 Jānis Ozols0002605452108
468 Raitis Rozenšteins519880683152087
469 Kaija Gibarte03525973151982
470 Ivars Lācis154051740051894
471 Anete Sausiņa5128182081051507
472 dainis čaša504240093951363
473 Aila Lāce5094310050944
474 Baiba Bojāre4570729549012950932
475 Vija Rūkle4272081400050860
476 Elita Jaudzema5063500050635
477 Sandija ĀTRENA4925500749262
478 Dace Logina4318060620049242
479 Anda Rozentālberga0024385048770
480 vārds uzvārds48662160848686
481 artis jaunzems69485031048573
482 Nikolajs Pohomovs4846000048460
483 Ineta Vēvere201323352779519548457
484 Aleksandrs Čerkašins474451612642647896
485 Iveta Rokjāne1625194680624147728
486 Maruta Jēkabsone4602000137047390
487 Artūrs Reiniks4699900046999
488 Vairis Laķevics0023248046496
489 Kaspars Sedlenieks4639500046395
490 Līga Kriķīte (Ozoliņa)4606302841846365
491 Edmunds Ludboržs558429188114132246207
492 Jānis Keičs459450013846083
493 Elmārs Marenis29433163770045810
494 Linda Kokina4566900045669
495 Dzidra Blūma4536100045361
496 Skaidrīte Āboliņa4436000044360
497 Janīna Leja4265100168444335
498 Pēteris jurkāns44211041644231
499 Inta Rozenvalde3664610382995339944078
500 Samanta 4394300043943

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)