• Latviešu mīklas "Koris" uzvarētājs ir Ruta Burkevica. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 12.07.2023 22:01
  • Šifrētās mīklas "Mode" uzvarētājs ir Dzintra Zuka. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 10.07.2023 22:01
  • Horvātu mīklas "Ķelne" uzvarētājs ir Zane Ontensone. Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 08.07.2023 22:01
  • Vācu mīklas "Lando" uzvarētājs ir Zigrīda Vidējā. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 06.07.2023 22:01
  • Šifrētās mīklas "Ķirši" uzvarētājs ir Baiba Lukaševiča. Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 04.07.2023 22:01
kopā seko 122
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
301 eriks silders1101020323931434143929
302 Inga Tjukša (ex Rudzīte)47214214933321951142711
303 Ineta Vāsule329501381990141494
304 Ina Karlivāne14120300103141306
305 aiva biteniece140374045724141143
306 Ojārs Petrevics14059901860140785
307 Biruta Žagare00696380139276
308 Inga Sunshine74637153631349137933
309 Elita Liepiņa116957020298148137403
310 Lūcija Ozoliņa33101366430136974
311 jānis seržants1337884501684135517
312 Dace Antonāne5281298039870915133808
313 Inese Palma891023642732774132644
314 Aija Samovlade0721324680132540
315 Jānis Raudovičs132039000132039
316 Klementīne Putniņa131640000131640
317 valdis kliesmanis13093104408131379
318 Anna Bērziņa10991802130734131259
319 Rolands Indans115213189511231609128948
320 Ruta Praude12872313700128860
321 Sandra Dukāte (Rasa)1280433600128079
322 Gita Gātere1263590085126444
323 Juris Pošeika126308000126308
324 Laima Miķelsone2336951020990125473
325 Juris Trups124919000124919
326 Maira Sapata124469005124474
327 Mirdza Klēbaha124416000124416
328 Liega Spridzāne71819690544837158123719
329 iluta meimane123572000123572
330 Sandra Jankovska1231660480123214
331 Indra Janitena (Saviele)7801229270123005
332 Lienīte Mauriņa122636000122636
333 Inta Rijniece1098570012502122359
334 Imants Cimmermanis121481000121481
335 Inese Vīksniņa121394000121394
336 Brigita Poriete1382845611010470119436
337 Baiba Stepīte119105000119105
338 Juta Ozoliņa070118071125118266
339 Aldis Meņģis114881002497117378
340 Brigita Vēvere117117000117117
341 Imants Cimmermanis116361000116361
342 Sintija Siksaliete1013401144700112787
343 Andris Roziņš00562630112526
344 Renāte Cimure34591075497301110389
345 Izolde Gubene10943900253109692
346 Gunita Riņķe-Sarkane1094060011109417
347 Sarmīte Liepiņa970951089200107987
348 Maija Blinkina00539890107978
349 Vija Nesaule1029224116056107094
350 egils krīgens34021610640371107030
351 Aleksandrs Meška1052880024105312
352 Vikentija Morkāne3490104394167104910
353 Ilva Biķerniece55923364776375103797
354 Laila Vanadziņa103299125094103518
355 Guna Krancina25790995811033103193
356 Anda Saknīte103064009103073
357 Andrievs Daniels1015185036101559
358 irena zarina330130684055101423
359 Gundars Lasmanis99526672082100280
360 Baiba Dreimane22033697706099945
361 Sandija Borovska2924962887344099896
362 Sintija Meijere9928300099283
363 Silvija Andersone01094543718098381
364 Zigrīda Dauniene0049071098142
365 Mārtiņš Mazmārtiņš598033546625985397920
366 Arturs Kalnins80657896168097552
367 Inguna Rimicāne9744900097449
368 Anda Vorslova9681604769797389
369 Una Bērziņa0048472096944
370 Svetlana Balode046648059096584
371 Elīna Petrovska87055048963454096548
372 Kristine Lipsberga88390134260092895769
373 Dita Migala6659602793138094907
374 oskars simsons94273015638794816
375 Ingars Okmanis94178004794225
376 Laura Tumase94155002094175
377 Baiba Stepīte9288900092889
378 Vija Sekirnikova9288600092886
379 Anna Ludzeniece2672780865159492698
380 Daiga Rozenberga8349204160476192413
381 Agrita Bute32343688586091856
382 Uldis Roze90619830090702
383 Sabīne Bunkše1435639760624190498
384 Guna Tuča0045217090434
385 jānis raudovičš9032500090325
386 Elita Jaudzema76510011448387961
387 Jānis Rūtiņš82915440752610487952
388 Irena Kukule42175867411087247
389 Judīte Bergmane46117039016134786480
390 Anita Batņa8593000085930
391 Aija Kramiņa1609663806278835685620
392 Jānis Bērziņš85486130085499
393 Saulcerīte Kalniņa83851006683917
394 Jānis Krūze8118619040083090
395 Inga Toločko8280601563983001
396 valdis Modāns8297700082977
397 dainis borisans0041026082052
398 Uldis Auzāns739488176667680781
399 Ilga Smite784030144212380670
400 Sarmīte Gabaliņa805260011080636

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)