• Latviešu mīklas "Koris" uzvarētājs ir Ruta Burkevica. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 12.07.2023 22:01
  • Šifrētās mīklas "Mode" uzvarētājs ir Dzintra Zuka. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 10.07.2023 22:01
  • Horvātu mīklas "Ķelne" uzvarētājs ir Zane Ontensone. Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 08.07.2023 22:01
  • Vācu mīklas "Lando" uzvarētājs ir Zigrīda Vidējā. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 06.07.2023 22:01
  • Šifrētās mīklas "Ķirši" uzvarētājs ir Baiba Lukaševiča. Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 04.07.2023 22:01
kopā seko 124
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
601 Modrīte Sermule275780545028123
602 Jānis Raudovičs2810800028108
603 Sandris Matīsiņš192283315524916027952
604 Annika Krumina267650893027658
605 Ivars Kreicbergs2763600027636
606 Ināra Ābele427227485027599
607 Inta Bāze2754200027542
608 Mārīte Vaivode.16653010877727537
609 Anita Zvaigzne0275170027517
610 Elita Jurģe27289003127320
611 Lana Korjavcenko2724100027241
612 Antra Alfere7127226748027091
613 Dzintars Dzenis56362083139618927052
614 Inga Timermane2240604482626894
615 Diana Mihailova26722360926767
616 Dzintra Lukina2632300226325
617 Alise Eikina2618200026182
618 0012978025956
619 Lienīte Kroje2585100025851
620 Ilga Prokofjeva53253390025392
621 SVETlanA FOTINA Grīnfelde/ex Sokolova/2534100525346
622 Ilzīte Malika2533000025330
623 Sabīne Bunkše12773623961925283
624 Andris Bitenieks2517600025176
625 Anete Liepiņa2503000025030
626 Marks Malcevs1977305230725010
627 Anete Krumina2396380094624989
628 Anna Ludzeniece480341019490324706
629 iveta kibere0024375024375
630 Uldis Kiesners1410022945024355
631 Samanta Lokmane2434700024347
632 Jānis Dauksts2428700024287
633 Svetlana Balode0286118398024044
634 Dace Stale1050238515124007
635 Edijs Šmits233050062623931
636 Liene Ralta0011820023640
637 Sintija Lokmane23526210323550
638 Vija Seicane2354300023543
639 Auce Zālīte233710205223443
640 Rondo Celms1289022039323331
641 Iveta Kivleniece206500222844623324
642 Jānis Kaminskis0011459022918
643 Anna Šterna2268400022684
644 Sandra Ranka01171116813622589
645 Beerdrinkers Von Kowelenz2236500022365
646 gints gvazdžiausks2231500022315
647 Agris Sadauskis0011085022170
648 Maija rautmane03622116022152
649 michigan390222519489022104
650 Andris Balandins138808070761322039
651 Anita Ušacka2194900021949
652 xxx xxx216250428621915
653 Liene Rasa0010922021844
654 Guna Grigorjeva2183500021835
655 Ruta Žurgina215930701921682
656 Jolants Jablinskis334021136221472
657 Marita Zariņa2141300021413
658 Anna Piļāne449020798021247
659 Dzintra Eglite1950210062721228
660 Violeta Kļaviņa21149360021185
661 Biruta Garanča2111300021113
662 Zigmunds Meļķerts196231212102820873
663 Jānis Jaunzems2087200020872
664 Pārsla Saulīte20577014313820858
665 Zenta Kalme400616190064320839
666 Ilma Ločmele011120692020803
667 Maija Gailīte2080000020800
668 Solvita Brokule2064700020647
669 Inese Jansone204330010720540
670 Elvira Osite2044400020444
671 Ģirts Kaminskis0010210520425
672 Jānis2038700020387
673 Daina Tīse01410142020298
674 Antra Brazauska2029700020297
675 Daiga Mateviča2013500020135
676 Laura Bramane1952105571820096
677 santa strazdina11031336255793820082
678 maija rasa0019924019924
679 Ilze Kaminska171721952210419869
680 Lolita Kaufmane19667076019743
681 Liāna Bērziņa009861019722
682 Maija Ļaksa1961600019616
683 ineta ineta009721019442
684 Maija Rautmane72019356019428
685 Ivars Grečs009689019378
686 Inna Dāviņa1930000019300
687 Liena Potkina15430175251319081
688 Voldemārs Šķēls1761300144019053
689 Dace Gailuma1893800018938
690 Ligita Cīrule1884100418845
691 Dārta Freipiča2010186142918844
692 Inguna Smaļķe2048016768018816
693 Maija Rautmane0018781018781
694 Zane Urbāne009344018688
695 Sarma Sheldere90146383916418648
696 Baltais Kardināls..Renārs R.J.1858600018586
697 Roberts Treimanis185220204318585
698 Juris Trups1835200018352
699 Eva Karklina1835100018351
700 Samanta 18314130018327

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)